صبا دوچرخ | Saba Docharkh

اینستاگرام صبا دوچرخ را دنبال کنید

فعالیت بازرگانی برادران تبرک در سال  1300 شمسی با واردات اقلام عمومی، دوچرخه، موتورسیکلت و قطعات وابسته رقم خورد و این فعالیت جمعی، انگیزه ای شد تا نام خانوادگی این 4 برادر از “صادق اُف” به “تبرک” (که از اتصال حروف اول نام های 4 برادر تشکیل شده: تقی، باقر، رضا، کریم) تغییر یابد.

دوچرخه های هرکولس و فیلیپس انگلستان، پژو فرانسه، موتور های چوپا (MZ) و سیمسون آلمان شرقی،  زونداپ آلمان غربی، پوخ اتریش و تریومف انگلستان از برند های مطرح این بازرگانی بودند.

 

نودمین سال فعالیت بازرگانی این خانواده در اسفند-1390 به همراهی 4 تن از بازماندگان (که هر یک به نمایندگی از 4 برادر تقی، باقر، رضا، کریم حضور داشتند) و جمعی از نمایندگان شرکت از سراسر ایران جشن گرفته شد. این فعالیت هم اکنون در نسل چهارم و در قالب شرکت صبادوچرخ در جریان می باشد.

فعالیت فعلی:

 

صبادوچرخ با بیش از 95 سال سابقه در امر واردات دوچرخه، قطعات و لوازم جانبی با کیفیت مشغول بوده و همواره در تلاش بوده تا از دیدگاه مصرف کننده اجناس خود را به گونه ای غربال کند که به تعادل مطلوب کیفی/قیمتی دست یابد و نهایتا در بودجه و وقت مصرف کننده صرفه جویی شود.

این شرکت نماینده انحصاری دوچرخه های اسکات، ژیتان، رالی و بلست، لوازم شیمانو (که چندی پیش به عنوان بزرگترین شرکت تامین کننده ورزشی در دنیا نام برده شد)،  لوازم پرو، زین های سل رویال، فیزیک، لاستیک های شوالب و ماکسیس می باشد. شایان ذکر است که صبادوچرخ قدیمی ترین نماینده دوچرخه رالی انگلستان در جهان می باشد.

این مجموعه از دیرباز به اشاعه فرهنگ دوچرخه سواری کوشا بوده و از این رو با پیوند با بسیاری از سازمان ها، مؤسسات و گروه های مختلف سعی بر پیاده سازی برنامه های فرهنگی/ورزشی متناسب با مخاطبین متفاوت نموده است.

برخی از این فعالیت ها عبارتند از:

– مشاوره تنگاتنگ در تأسیس و ساخت اولین پارک دوچرخه سواری در ایران (چیتگر)

– تجهیز پیست اسکی دیزین به بالابر دوچرخه و فعال کردن این مجموعه جهت دوچرخه سواری در تابستان و زمستان

– برنامه های متعدد کویر و کوه پیمایی با دوچرخه

– حمایت از بزرگترین دوچرخه پیمایی ایران بین میدان آزادی و ورزشگاه آزادی با مشارکت بیش از 10,000دوچرخه سوار

– بسیاری از مسابقات کوهستان و جاده

 

صبادوچرخ با ارائه کالای مرغوب ورزشی مفتخر است تا در بهبود سلامتی جامعه به نوبه خود نقش اندکی ایفا کرده و بستر را جهت طراوت و شادابی خانواده ها به ارمغان بیاورد.

 

ارزش ها و باور ها:

 

پایبندی به حفظ و ارتقاء کیفیت در عرضه اجناس و خدمات وابسته از مهمترین باور های این شرکت شمرده می شود. محقق شدن این هدف نیازمند وجود لایه های متعدد کنترل، قراردهی الگو های جهانی جهت کسب کیفیت مورد نظر و نهایتا برقراری نظم در زمانبندی تعهد شده می باشد. بدون شک این امر میسر نخواهد بود جز در سایه تیمی متشکل از نیرو های مجرب و متعهد جهت ارائه خدمات با کیفیت به موازات اعتماد عمیق نمایندگان و مصرف کنندگان.

با در نظر گرفتن احترام به حقوق مصرف کننده (که بعضا از مسائل فنی و کیفی دوچرخه کامل مطلع نیستند)، خود را متعهد دانسته که در عرضه کالای اقتصادی، از حداقل خط کیفی عبور نکنیم تا امنیت را از مصرف کننده سلب ننماییم.

خط مشی این شرکت توسط پیشنهادات و انتقادات سازنده نمایندگان و مصرف کنندگان تعریف شده تا در حفظ انطباق عرضه خود با اهداف مصرف کننده همواره سرآمد باشیم.

مهم ترین فرد در این شرکت، مشتری محسوب می شود که مانع کار ما نیست بلکه هدف کار ما است. حفظ مشتری های فعلی بیش از به دست آوردن مشتریان جدید برای ما اهمیت دارد، چرا که ما بر این باوریم که ارتباطات بلند مدت در پیشرفت، ارتقاء و شکل دهی ما تاثیر بسزایی خواهند داشت. در صبا دوچرخ فروش پایان یک معامله نیست، بلکه آغاز یک تعهد است.

 

اهداف:

 

یکی از اهداف برجسته صبادوچرخ فراهم کردن بستر جهت نزدیک کردن بازار ایران به مرز های جهانی می باشد. این امر به واسطه ارتباط تنگاتنگ با برند های بنام تسهیل شده و روز به روز نوآوری های متعددی را پدید می آورد.

افزایش استاندارد های کیفی، همواره از دیگر اهداف ما بوده و با تکیه بر پیشنهادات و انتقادات شما خواهان اصلاح و پیشرفت هر چه بیشتر خواهیم بود.

با توجه به چالش ها و موانع مختلف، سعی داریم تا با راهکارهای خلاقانه، با کیفیت ترین کالا ها را با نازل ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم و امیدواریم که دوچرخه سواری روز به روز در ایران رو به پیشرفت و بهبودی باشد.

 

چرا ما؟

 

فعالیت انحصاری این شرکت صرفا در صنف دوچرخه یکی از عواملی است که زمینه را جهت ارائه محصولات و خدمات حرفه ای فراهم نموده است.

یکی از مواردی که پیوسته به ما انرژی می دهد، مشاهده حقیقتی است که اغلب اوقات برای بسیاری از مشتریان ما اتفاق افتاده و این، انتخاب مجدد مشتری از کالاهای صبادوچرخ برای نسل دوم خانواده می باشد.

مطمئناً در جهان امروزی وارد شدن به عرصه های تجاری با توجه به فراوانی تأمین کنندگان بسیار در سراسر جهان که در قیمت و کیفیت از تنوع بالایی برخوردار هستند کاری نه چندان دشوار به نظر می رسد. اما به همان نسبت که وارد شدن به بازار، امری آسان بوده، تداوم و ماندگاری آن در بازار رقابتی و فشرده امروز، کاری بس دشوار است که تنها با جلب رضایت نمایندگان و مصرف کنندگان از منظر کیفی، قیمتی، طراحی منحصر به فرد، تطبیق سطوح اجزاء و قطعات و مهم تر از همه ارائه خدمات پس از فروش واقعی میسر می گردد.

شرکت صبادوچرخ این اصول را سرلوحه تمامی اهداف سازمانی خود قرار داده و همواره در طول تجربه بالغ بر 95 ساله خود به حفظ آن کوشا بوده است.

اشتراک گذاری:

7 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید